Офіційний сайт міста Ізюм

91 переглядiв

Ізюмські медики провели протипожежні тренування

1

27 квітня 2018 року в інфекційному відділенні Ізюмської ЦМЛ відповідно до «Графіку проведення об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту у 2018 році» та наказу головного лікаря Ізюмської ЦМЛ Д.І.Зінов’єва №87 від 10.04.2018 р. «Про підготовку і проведення протипожежного тренування» було проведено протипожежне тренування.

З працівниками інфекційного відділення Ізюмської ЦМЛ були проведені інструктажі щодо заходів безпеки під час протипожежного тренування з метою попередження помилкових дій учасників, які можуть призвести до нещасного випадку, пошкодження обладнання.

На сьогодні інфекційне відділення забезпечене засобами пожежогасіння: вогнегасники порошкові – 4 шт.; кошма (протипожежне покривало) – 1 шт.

Уточнені поверхові плани екстреної евакуації на випадок виникнення пожежі. Виходи і евакуаційні шляхи утримуються вільними і не захаращеними.

У ході тренувань відпрацьовано оповіщення працівниками інфекційного відділення та їхні дії за сигналом «ПОЖЕЖА!» та відповідними мовними повідомленнями. Дії персоналу за сигналом оповіщення про пожежу були чіткими та грамотними.

У тренуванні було задіяно 24 особи, з них 8 працівників інфекційного відділення та 16 хворих.

Відпрацьовано також питання гасіння осередку пожежі в інфекційному відділенні за допомогою вогнегасників порошкових ВП-5 та протипожежного покривала.

Під час проведення тренування випадків порушення правил охорони праці та пожежної безпеки не було.