265 переглядiв

Ізюмські школярі — найактивніші учасники конкурсів від “Харківобленерго”

1

21 березня 2018 року до міста Ізюм завітали представники акціонерної компанії “Харківобленерго” з метою нагородити та привітати учасників дитячого конкурсу плакатів «Енергетика для кожного. Придбай! Поділись! Примнож!» в рамках проекту «Світ безпечної енергетики». Учні закладів освіти міста Ізюм другий рік поспіль є найактивнішими учасниками конкурсів, що проводить акціонерна компанія серед закладів освіти Харківської області.

Зустріч відбулась в актовій залі Ізюмської гімназії №3  Подяки від виконуючого обов’язки голови правління АК «Харківобленерго» В.Г. Яворського та набори кольорової поліграфії з безпеки життєдіяльності під час користування електроприладами отримали  44 учні, які взяли участь у конкурсі в 2017 році.   Переможець цьогорічного конкурсу в номінації «Енергозбереження» – Волкова Юлія, учениця Ізюмської гімназії №3, була запрошена на урочисту церемонію до міста Харків і нагороджена грамотою та цінним подарунком – мобільним телефоном SAMSUNG.

Також подяками акціонерної компанії «Харківобленерго» за високий професіоналізм, за активну участь в організації інтелектуальної та творчої діяльності молоді при проведенні конкурсу плакатів «Енергетика для кожного. Придбай! Поділись! Примнож!» були відзначені заступник Ізюмського міського голови Мацокін В.В., заступник начальника управління освіти Безкоровайний О.В., головний спеціаліст відділу змісту та якості освіти управління освіти  Філонова Н.О., директор Ізюмської гімназії №3 Ольховська Ю.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Ізюмської гімназії №3 Майба Н.В., затупник директора з виховної роботи ІЗОШ І-ІІІ ступенів №12 Веприцька С.С.

Для учасників заходу спеціалістами акціонерної компанії «Харківобленерго» було проведено інтерактивний урок «Давай потоваришуємо з електрикою», під час якого учні закладів загальної середньої освіти отримали міцні знання з правил особистої безпеки при користуванні електроприладами.

Електронна платформа Громадський бюджет