310 переглядiв

Ізюмські загальноосвітні заклади долучились до всеукраїнського проекту від “Приватбанку”

11

       Двадцятого січня 2017-го року у Харківській області розпочалася акція “Виграй Сертифікат на купівлю спортінвентарю або канцтоварів”. Організатор заходу – державний банк України «ПриватБанк». Акція триватиме до кінця навчального року і в ній можуть взяти участь всі загальноосвітні навчальні заклади І – ІІІ ступеню акредитації.

       “Для того, щоб отримати сертифікат на 2000 гривень для покупки спортивного інвентарю або канцтоварів на потреби школи, необхідно встановити у шкільних їдальнях термінал для можливості сплачувати банківською карткою, підключитися до програми “Табелювання” та випустити учням не менше 100 карток ЮНІОРА.  Після виконання умов конкурсу школа отримує не лише грошовий виграш, а і багато інших переваг”, – пояснила керівник напрямку “ЮніорБанк” ГРУ ПриватБанку у Харківської області Тетяна Шихова.

       У Харківській області до акції вже підключилися школи м.Ізюма, Чугуївського та Красноградського районів. Причому Ізюмська загальноосвітня школа №6 вже виконала всі умови акції та отримала  сертифікат на суму 2000 грн. на придбання спортінвентарю. Слід зазначити, що в період з 1 листопада по 1 січня у цій школі було видано 250 карток та встановлено 2 термінали. Також учениця 3-Б класу — Мірошніченко Поліна Максимівна – стала однією з переможниць конкурсу «Божевільний смартфон», який вона урочисто отримала в присутності вчителів та однокласників. 

       Керівник Ізюмського відділення Харківського ГРУ ПАТ КБ ПРИВАТБАНК  Тетяна Безкоровайна на урочистій зустрічі з адміністрацією та учнями школи №6 подякувала директору ІЗОШ №6 Тетяні Яремко, вчителям, учням та батькам за участь у проекті «Карта Юніора- карта для харчування» та вручила  подарунковий сертифікат директору закладу.

       «Розраховуючись картками у нашій їдальні, школярі отримують повноцінні гарячі обіди і не витрачають гроші на чіпси та сухарики», – розповіла  Тетяна Яремко. Діти розраховуються карткою, а батьки одразу отримують SMS-повідомлення про те – скільки і де дитина витратила. Крім того, зводиться до мінімуму будь-який грошовий обіг у школі.

       Картка Юніора прив’язана до картки одного з батьків. Скільки буде на ній коштів – вирішують дорослі. Кошти дитині можна щоразу переводити з власної картки «ПриватБанку» чи просто встановити послугу регулярного поповнення.

       “За допомогою цієї картки також можна буде контролювати відвідування дітьми школи, – продовжує Тетяна Яремко. – Дитина проводить карткою по терміналу, що стоїть на вході, а батьки вже знають, що вона у школі. Це підвищить рівень безпеки та відповідальності школярів”.

Електронна платформа Громадський бюджет