Офіційний сайт міста Ізюм

143 переглядiв

Ізюмським школярам провели лекцію на тему суїциду та комп’ютерної залежності

 1 017.MOV_snapshot_00.00_[2017.03.03_14.49.20]

       За ініціативи міської влади, сприяння управління молоді, спорту та іміджевих проектів та управління освіти в школах №12 та №4 в рамках проекту “Психологічна підтримка молоді” для дітей  провели лекцію на актуальні теми сучасного суспільства: ознаки депресії та схильності до суїциду,  залежність від соціальних мереж, комп’ютерних ігор та її наслідки.

       Лекції читали доктор медичних наук, професор, зав. кафедри  психіатрії,  наркології та медичної психології Харківського національного медичного університету Анна Кожина та кандидат медичних наук, доцент  кафедри  психіатрії,  наркології та медичної психології Харківського національного медичного університету Лариса Гайчук.

       У першій частині лекції Анна Кожина зауважила, що від того, наскільки діти будуть уважними до оточуючих, настільки є шанс врятувати життя. Також розповіла про відомих зірок, які страждали від депресії та думали про самогубство, але завдяки підтримці рідних та близьких вони виходили  з цього стану та досягали неабияких професійних успіхів.

       Лариса Гаучук під час частини лекції, присвяченої залежності від Інтернету, розповіла про негативні наслідки соціальних мереж,  про ризик потрапити в аморальну Інтернет-спільноту та втратити зв’язок із реальністю.

       Вже в інтерв’ю Лариса Михайлівна підкреслила, що важливо, аби дорослі були уважнішими до дітей та їхніх проблем, а такі лекції потрібно проводити також і для батьків.

       Директор Харківського обласного центру молоді Максим Радченко, який є однім із організаторів зустрічі, розповів, що даний проект психологічної підтримки дітей є пілотним і розпочато його саме в Ізюмі.  Також подякував міській владі за організацію заходу та всебічну підтримку.

Презентація на тему Дитячий суїцид та депресія

Презентація на тему Комп’ютерна залежність