Офіційний сайт міста Ізюм

132 переглядiв

Ізюмський водоканал проводить роботи по заміні водопроводу

1

Знаходиться водопровід на дільниці по вул. Надозерній та забезпечує водопостачання в центральну частину міста, нижню частину мікрорайону ІПЗ, мікрорайон “Веприцький хутір”. Усього буде замінено 200 м стальної труби, строк експлуатації якої значно перевищений та вже досяг 36 років. Через значну ураженість труби корозією і  блукаючим струмом на цій ділянці чи не щомісяця виникали аварії, які спричиняли припинення водопостачання майже до половини абонентів  міста.

Наразі бригадою водоканалу проводяться роботи по заміні старої труби на нову пластикову діаметром 315 мм. Як зазначив головний інженер підприємства Микола Кочура, гарантійний строк експлуатації такої труби складає 50 років. Після того, як буде проведено укладку труби в траншею, водопровід підключать до централізованого водопостачання. Під час підключення водопостачання буде припинено приблизно на добу, про що буде повідомлено абонентам заздалегідь.

Слід зазначити, що на матеріали кошти у сумі 300 тис. грн. виділено з місцевого бюджету рішенням депутатів на одній із сесій Ізюмської міської ради. Роботи проводяться за кошти водоканалу.