59 переглядiв

Ізюмському краєзнавчому музею імені М.В.Сібільова – 100 років!

Ізюм ОФІЦІЙНИЙ.00_02_18_22.Still040Цьогоріч Ізюмський краєзнавчий музей імені М.В.Сібільова, який є культурно-освітнім осередком нашого краю, відзначає 100-річний ювілей. Вже сто років жителі та гості міста приходять сюди, щоб потрапити в далекі часи та познайомитися з історією рідного краю, побутом наших предків. Завдяки професіоналізму, відданості роботі та терпінню збережено експонати та колекції, що широко висвітлюють історію Ізюмщини з найдавніших часів і дотепер, знайомлять з природою нашого чарівного краю. За роки свого існування музей став потужним просвітницьким центром Ізюма. Тут шанобливо збирають, зберігають, вивчають та всебічно використовують музейні предмети в освітній та виховній роботі з молоддю міста.
З нагоди круглої дати привітати тих, хто робить велику справу, пов’язану з історією нашого регіону, 20 травня завітали Ізюмський міський голова Валерій Марченко, його заступник з гуманітарних питань Володимир Мацокін та начальник управління культури Ізюмської міської ради Олена Яснова.
Вітаючи колектив музею із славним ювілеєм, Валерій Марченко зазначив, що працівники музею здійснюють благородну і водночас відповідальну місію, спрямовану на дбайливе збереження та популяризацію унікальних духовних надбань ізюмського краю, його історико-культурних реліквій.
З нагоди поважної дати очільник міста вручив колективу музею Грамоту за сумлінну роботу та високий професіоналізм. Валерій Віталійович побажав працівникам музею подальших нових досягнень у надзвичайно благородній справі збереження історичної пам’яті ізюмської землі.
Разом зі словами щирих вітань на адресу працівників краєзнавчого музею Володимир Мацокін відзначив прагнення колективу використовувати у роботі нові сучасні методи, які дозволяють творчо та креативно висвітлювати сторінки історії, постійно розвиватись і рухатись вперед.
Грамотою управління культури Ізюмської міської ради було нагороджено директорку музею Ольгу Махортову. В свою чергу Ольга Володимирівна подякувала керівництву міста за підтримку у всіх добрих починаннях та зазначила, що за останні чотири роки було зроблено серйозні кроки у покращенні матеріально-технічної бази музею.
На жаль, запровадження карантину через коронавірус не дозволило до 100-річчя установи колективу музею в повній мірі провести низку запланованих заходів та екскурсій. Тож було вирішено наступного року на 101-у річницю показати широкому загалу велику та цікаву частину експонатів, який він має у своїх фондах. Серед них – унікальні археологічна і нумізматична колекції, предмети декоративно-прикладного мистецтва, воєнно-історичні, історико-побутові, художні, документальні та фотодокументи.
Тож бажаємо колективу Ізюмського краєзнавчого музею імені М.В.Сібільова подальшого натхнення, сили і радості в творінні, відкриттів у пошуках та вдячних відвідувачів!

Електронна платформа Громадський бюджет