257 переглядiв

Ізюмському територіальному центру — 25 років

 

22 вересня з нагоди 25-ти річного ювілею Ізюмського територіального центру соціального обслуговування відбулись урочисті збори працівників центру, керівництва міста, представників ветеранської організації, Червоного Хреста.

Розпочав урочистості директор територіального центру Микола Аралов, який розповів про принципи функціонування закладу, роботу його відділень, здобутки та плани на майбутнє. Після чого подякував своїх колег за чуйність і самовіддану працю.

“Працівники терцентру — люди із щирою душею, великим терпінням і серцем, адже працювати із людьми, особливо похилого віку та з особливими потребами — неабияка робота, яка потребує виваженого та сильного характеру”, – так зазначив у своїй промові заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін. Також він зачитав звернення Ізюмського міського голови Валерія Марченка до працівників закладу.

Теплі та щирі вітання отримали того дня соціальні працівники від начальника управління праці та соціального захисту населення Надії Петрової, секретаря ветеранської організації Валентини Щелкунової та інших гостей заходу.

Не обійшлося свято без нагород і подарунків.

Кращих працівників та тих, хто віддав більшу частину років свого життя роботі з одинокими і знедоленими було нагороджено грамотами Ізюмського міського голови та подяками інших організацій міста.

Серед подарунків терцентру — мило ручної роботи та коровай від працівників управління праці, кухонне приладдя від ветеранів, аптечка, тонометр, фонендоскоп від Червоного Хреста, сувеніри , зроблені з папіру підопічними районного терцентру.

Святкового та душевного настрою додав сольний виступ виконавця нашого міста Миколи Лисенка.

Слід зазначити, що на сьогодні терцентр обслуговує понад 2000 людей похилого віку, в тому числі 300 інвалідів. Штат — 68 працівників. Щорічно колективом надається до 50 видів соціальних послуг. Організація має 5 підрозділів: відділення соціальної допомоги, відділення денного перебування, відділ ення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, відділення транспортного обслуговування “Соціальне таксі” та пункт обліку бездомних громадян.

Відеорепортаж