Офіційний сайт міста Ізюм

385 переглядiв

Капітально відремонтований дитячий садок №12 відкрив свої двері для малят

IMG_9940

       У четвер, 16 листопада 2017 року, відбулось урочисте відкриття після реконструкції Ізюмського ДНЗ №12.

     Будівельні роботи виконувались протягом 2017 року. За цей час був повністю утеплений  фасад будівлі, замінені вікна та двері на нові енергозберігаючі, відремонтований дах, замінені системи тепло- та водопостачання,  облаштована територія навколо приміщення та ін. Проект профінансовано Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ. Міська влада виділила кошти на внутрішні оздоблювальні роботи.

       На урочистостях були присутні керівництво міста, представники Уряду Німеччини, виконавці робіт, колектив садочка та батьки.

     Першим до присутніх звернувся Ізюмський міський голова Валерій Марченко, який подякував представникам інвестиційної компанії за таку значну фінансову підтримку соціальної інфраструктури міста та виказав надію на подальшу плідну співпрацю. Також Валерій Віталійович подякував  батькам та колективу дошкільного закладу за розуміння тимчасових незручностей, у зв’язку з ремонтними роботами та значну допомогу в облаштуванні внутрішнього приміщення.

       До присутніх звернулись і грантодавці, які зазначили, що цей проект — один з найкращих, та пообіцяли й надалі підтримувати такі ініціативи керівництва нашого міста.

       Після традиційного перерізання стрічки вихованці садочка та вихователі організували для поважних гостей невеличкий концерт.