409 переглядiв

Карантин не привід зупиняти ремонтні роботи на соціально важливих об’єктах

DSC01323 

Про це повідомив Ізюмський міський голова Валерій Марченко під час робочої поїздки містом. Разом із свої заступником Михайлом Іщуком вони побували в залі боксу, в ФОК «Донець» та в пологовому будинку.

Так, в залі боксу демонтажні роботи закінчились. Наразі підрядна фірма виконує встановлення енергозберігаючих вікон, далі планується шпаклівка. Керівник підприємства – виконавця робіт В’ячеслав Вирмаскін зазначив, що роботи  очікується закінчити приблизно влітку цього року.

Потім керівництво міста побувало в ФОК «Донець», де будують сучасний спортивний комплекс з облаштуванням  басейну. Там роботи тривають. Наразі вже виритий котлован під басейн. Представник  підрядної організації Григорій Солод розповів в інтерв’ю, коли планується закінчити основні ремонтні роботи. Це приблизно грудень цього року.

Далі – пологовий будинок. Там наразі відбувається ремонт на першому поверсі.

Як зазначив Ізюмський міський голова Валерій Марченко, усі роботи на об’єктах відбуваються в штатному режимі та повному обсязі. Якщо і є деякі затримки з фінансуванням у зв’язку з карантином, то їх компенсують поки що з міського бюджету. Карантин карантином, а місто повинно і продовжує розвиватись.

Електронна платформа Громадський бюджет