Офіційний сайт міста Ізюм

460 переглядiв

Керівництво міста перевірило хід виконання ремонтних робіт в Ізюмській ЦМЛ

MVT01676

Ізюмський міський голова Валерій Марченко, секретар Ізюмської міської ради Артем Єрдаларян та заступник Ізюмського міського голови Михайло Іщук в рамках робочої поїздки відвідали стаціонарний корпус Ізюмської центральної міської лікарні, де наразі вже закінчуються ремонтні роботи в хірургічному відділенні.

Там вже замінені вікна, двері, санузли, проводяться внутрішні оздоблювальні роботи. Керівництво міста поспілкувалось із лікарями, пацієнатми та завідуючими відділень, аби обговорити поточні питання та  подальший перебіг ремонтних робіт.

Ізюмський міський голова Валерій Марченко в інтерв’ю зазначив, що роботи відбуваються за графіком, у 2018 році заплановано повністю відремонтувати усі поверхи лікарні. Також Валерій Віталійович зауважив, що ремонти по об’єктам соціальної інфраструктури міста Ізюм відбуваються завдяки реформі децентралізації. Оскільки бюджети громад зросли і тепер при підтримці Президента України, Уряду та голови Харківської ОДА Юлії Світличної можуть спільно реалізовувати такі масштабні проекти.

За словами завідувачів терапевтичного та хірургічного відділень Вікторії Новікової та Анатолія Коваленка, які пропрацювали у лікарні більше 30 років, за весь цей час такого масштабного ремонту працівники медичного закладу не бачили.

         Нагадаємо, що в 2017 році на капремонт Ізюмської ЦМЛ, в рамках співфінансування було виділено понад 30 млн. грн. З них кошти державного бюджету становлять 26 млн. грн.,  місцевого бюджету майже 4 млн. грн. та районного понад 100 тис. грн.

На даний момент у закладі завершено роботи з реконструкції даху, утеплення стін та заміни вікон на енергоощадні. Також замінено системи опалення, водопостачання та водовідведення, пожежний водогін. Завершено внутрішні ремонтні роботи в приміщеннях 4-го поверху, на 2-му поверсі та в вестибюлі лікарні.  Упродовж  2018 року планується повністю завершити капітальний ремонт медичного закладу.

Це дозволить надавати якісні медичні послуги не тільки мешканцям міста Ізюм, а й пацієнтам з Ізюмського, Барвінківського та Борівського районів.