Офіційний сайт міста Ізюм

216 переглядiв

Керівництво міста підписало декларацію про співпрацю з системою «ProZorro. Продажі»

MVT02828

На сьогодні система «ProZorro. Продажі» доволі успішно зарекомендувала себе і стає дедалі популярнішою. Поступово все більше українських міст приєднується до цього майданчика.

12 квітня за підтримки міської влади в приміщенні виконавчого комітету Ізюмської міської ради відбулася презентація «Впровадження системи електронних закупівель ProZorro». На неї були запрошені керівники установ, бухгалтери та представники тендерного комітету міста Ізюм.

Метою заходу було залучення учасників до електронної системи закупівель та роз’яснення принципів роботи системи «ProZorro. Продажі».

На заході були присутні Ізюмський міський голова Валерій Марченко та заступник Ізюмського міського голови Костянтин Петров.

У вітальному слові до присутніх Валерій Віталійович підкреслив, що керівництво міста у своїй роботі завжди дотримується принципів повної відкритості, публічності та підзвітності перед громадою. Тож укладання декларації між Ізюмською міською радою та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України сприятиме ефективності в системі управління комунальним майном. Тож відтепер у роботі міської влади буде впроваджено систему «ProZorro. Продажі», яка забезпечить відкритість, прозорість, зручність і мобільність.

На знак поваги та подальшої співпраці представник «ProZorro. Продажі» вручив Ізюмському міському голові подяку.

Під час презентації учасники отримали вичерпну інформацію про те, що являє собою система державних закупівель «ProZorro. Продажі» і як нею користуватися. А запитання, що були поставлені наприкінці заходу, продемонстрували інтерес присутніх до нового підходу у питанні державних закупівель.