Офіційний сайт міста Ізюм

249 переглядiв

Керівництво міста приєдналось до міжнародного флешмобу «Global Shevchenko»

     MAH04053.MP4_snapshot_27.15_[2017.03.09_16.22.01]

      З нагоди 203-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка міська влада взяла участь у міжнародному флешмобі «Global Shevchenko» до якого також долучились 67 міст України та 19 країн світу.

       Суть флешмобу полягає в тому, що в цей день 09 березня 2017 року люди по всьому світу приходять до пам’ятників Великому Кобзареві і зачитують уривок із циклу віршів поета «В казематі».

       Всього Шевченку встановлено 1385 пам’ятників на всіх континентах планети, по кількості пам’ятників у світі Тарас Григорович займає друге місце.

       Тож, сьогодні представники міської влади: Ізюмський міський голова Валерій Марченко, заступники Ізюмського міського голови Михайло Іщук, Володимир Мацокін, Костянтин Петров, помічник-консультант Ізюмського міського голови Максим Стрельник, а також начальники виконавчих органів міської влади Олена Яснова, Надія Петрова, Ірина Решетняк, Олена Лесик, Ярослав Вишняков та Григорій Пивовар, –  біля пам’ятника Кобзареві в Ізюмі долучилась до міжнародного флешмобу «Global Shevchenko» і зачитали перед всіма присутніми на урочистому заході уривок із циклу віршів поета «В казематі».