Офіційний сайт міста Ізюм

269 переглядiв

Керівництво міста  привітало юних спортсменів з перемогою на чемпіонаті Європи з тхеквондо

IMG_3016

17 лютого 2017 року відбулася зустріч керівництва міста з вихованцями відділення тхеквондо Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка та їх тренером Палійєм В.В.

Приводом такої  зустрічі стала  перемога ізюмських спортсменів у турнірі європейського рівня. Чеша Влас, Жила Євгенія, Орел Ілля напередодні повернулися з міжнародних змагань, які проходили у Туреччині в м. Бельбек.

Наш земляк Чеша Влас виборов звання чемпіона Європи з тхеквондо ВТФ серед кадетів.

У Міжнародному турнірі Тurkish Оpen Тaekwondo Тournament-2017 серед юнаків Жила Євгенія стала переможницею, Орел Ілля – бронзовим призером.

Тож в теплій дружній атмосфері за філіжанкою кави із солодощами діти ділились своїми враженнями від поїздки, планами на майбутнє, показували здобуті переможні медалі та відповідали на питання.

Ізюмський міський голова Валерій Марченко привітав дітей з такою перемогою та побажав їм невичерпної енергії, величезної сили волі, завзяття, досягнення нових вершин й надалі так же гідно і надійно нести Прапор своєї держави на теренах Європи та усього світу.

Слід зазначити, що  діти з Ізюма вперше за всю його  історію стали переможцями та призерами чемпіонату Європи у своїй віковій категорії.