Офіційний сайт міста Ізюм

190 переглядiв

Керівництво міста звітувало про результати своєї роботи за 2018 рік

01 

У п’ятницю, 30 листопада, в міському Палаці культури відбулась відкрита зустріч з громадянами міста Ізюм, на якій про результати роботи за 2018 рік звітували Ізюмський міський голова Валерій Марченко, секретар Ізюмської міської ради Артем Єрдаларян, заступники міського голови Михайло Іщук, Костянтин Петров та Володимир Мацокін.
На заході були присутні директори комунальних та державних підприємств міста, керівники структурних підрозділів, депутати Ізюмської міської ради, члени виконавчого комітету Ізюмської міської ради, голови квартальних комітетів та ОСББ, представники різних сфер життєдіяльності міста та громадських організацій, представники правоохоронних органів, приватні підприємці, громадські активісти, духовенство міста та представники засобів масової інформації.
Традиційно захід було відкрито Гімном України та Гімном Ізюма.
Перед початком звіту до уваги присутніх був продемонстрований презентаційний відеоролік, в якому були окреслені основні досягнення міської влади за 2018 рік.
Першим розпочав свою доповідь Ізюмський міський голова Валерій Марченко. На початку свого виступу міський голова зауважив, що працюючи три роки на своїй посаді, вся робота здійснювалась ним у відповідності до передвиборчої програми, мета якої – робити все, що залежить від керівництва міста на користь ізюмчанам та рідному місту. Одночасно з доповіддю міського голови на великому екрані демонструвалися слайди передвиборної програми. Всі присутні змогли побачити, що за три роки її вже виконано приблизно на 80%.
Далі доповідали секретар Ізюмської міської ради Артем Єрдаларян, відзначаючи основні здобутки діяльності Ізюмської міської ради, заступник Ізюмського міського голови Михайло Іщук про житлово-комунальне господарство та благоустрій міста, заступник Ізюмського міського голови Костянтин Петров про соціально-економічний розвиток міста та заступник міського голови Володимир Мацокін про стан соціальної сфери міста.
Після завершення звіту міський голова та його співдоповідачі відповіли на запитання присутніх на зустрічі. Зокрема, це були питання щодо реконструкції центрального парку, перевезень громадським транспортом, медичного обслуговування, харчування в закладах освіти, подальшої долі недобудов міста та багато інших. Відповіді на всі запитання керівництвом міста були надані під час відкритої зустрічі.