276 переглядiв

Концертом зірки Х-Фактора  відзначили в Ізюмі свято педагогів

1

Один раз на рік, у найпрекраснішу пору року, коли шелестить листопадом яскрава осінь, в Україні відзначається День працівників освіти.

Це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління.

З нагоди свята в міському Палаці культури 2 жовтня пройшли урочистості та святковий концерт.

З найкращими побажаннями звернувся до освітян заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін. Після чого  провів церемонію нагородження. За сумлінну багаторічну працю і вагомий внесок у розвиток галузі кращі педагоги були нагороджені подяками Міністерства освіти і науки України, грамотами та подяками Ізюмського міського голови.

Начальник управління освіти Олексій Безкоровайний привітав колег зі святом  та  нагородив грамотами управління освіти кращих працівників освітянської галузі.

Протягом урочистостей звучали чудові пісні від місцевих виконавців. Радували присутніх своїми виступами і танцювальні колективи міста.

Та це ще не все. На винуватців свята чекав справжній подарунок від міського голови – концерт переможця четвертого сезону шоу X-Фактор Олександра Порядинського. Кожен його виступ дарував присутнім гарний настрій, масу незабутніх та позитивних емоцій, про що свідчили бурхливі оплески глядачів.