232 переглядiв

Коротко про головне – міський голова щодо планів ремонтних робіт на об’єктах інфраструктури Ізюмської громади

DSC01330

І. Басейн. Зараз, не зважаючи на ситуацію в країні і місті, будівництво продовжується. Відкриття басейну заплановано на грудень цього року, але на даний час вже є затримка з фінансуванням з державного бюджету. Роботи поки що ведуться за кошти міського бюджету. Так що все залежить від держави.

ІІ. Центральний парк. Підрядником проводяться тендерні процедури, які  закінчуються в кінці цього місяця. В травні розпочнуться роботи. Почнемо з ремонту фонтану та облаштування пішохідних доріжок. Зараз ведуться роботи з озеленення та висадки дерев.

ІІІ. Зал боксу. Роботи ведуться, планується відкриття цього року.

IV. Художня школа. Вже замінені вікна, буде проведено утеплення фасаду, ремонт покрівлі та відмостки.

V. У всіх дитячих садочках, де не були замінені вікна, це буде зроблено. Вже укладено договори і роботи незабаром почнуться.

VІ. В пологовому будинку на першому поверсі ведуться ремонтні роботи, після завершення яких туди буде переведено лікарів з поліклінічного відділення з вул.. Покровської, аби була можливість і там розпочати ремонт.

VІІ. Загальноосвітня школа №6. Планується розпочати ремонт з червня місяця.

VІІІ. Дороги. Планується робити капітальний, поточний ремонти. Також продовжуватиметься ремонт тротуарів та внутрішньобудинкових проїздів.

 

Електронна платформа Громадський бюджет