Офіційний сайт міста Ізюм

89 переглядiв

Крадії кольорових металів залишають без світла цілі населені пункти

   03cfee928921b2d5e39cc36c029a7169

   Акціонерна компанія “Харківобленерго” повідомляє, що з початку 2017 року в місті Ізюм та Ізюмському районі почастішали крадіжки енергетичного обладнання в електроустановках компанії.

       Крадії своїми діями приносять не тільки чималі збитки компанії, яка і без того знаходиться у скрутному фінансовому становищі, але й залишають без світла наших споживачів. Є випадки, коли знеструмленими на декілька діб були цілі населені пункти.

       Враховуючи те, що в м. Ізюм та Ізюмському районі розташовано понад півтори тисячі кілометрів повітряних ліній електропередач та більше ніж триста трансформаторних підстанцій, боротися зі злочинцями виключно силами своїх співробітників компанія не в змозі.

       Тільки спільні дії робітників компанії та мешканців покладуть край знеструмленню споживачів внаслідок крадіжок на енергетичному обладнанні.

       Звертаємось до кожного небайдужого: якщо Вами будуть помічені особи, які демонтують дроти з ліній електропередач, обладнання трансформаторних підстанцій, зливають трансформаторну оливу або виконують інші неправомірні дії — подзвоніть  черговому диспетчеру РЕМ (тел. 2-30-30, 050-400-77-02) або черговому відділення національної поліції (тел. 102).

 

З повагою,

керівництво АК “Харківобленерго”