Офіційний сайт міста Ізюм

267 переглядiв

Красою та майстерністю ізюмчани підкорили Великий Слобожанський ярмарок-2018

20180929_105738

29-30 вересня на території презентаційно-виставкового центру «Радмір Експохол» відбулась традиційна подія – Великий Слобожанський ярмарок. Його цьогорічна тема – «Веселкове розмаїття Слобожанщини»: кожне місто та район оформлювали свої ярмаркові майданчики та святкові арки відповідними кольорами веселки.
На ярмарку зібралися всі райони Харківщини, щоб показати, чим вони багаті. Виставкова площа була заповнена торгівельними ятками з продажу сільськогосподарської та промислової продукції. А для маленьких відвідувачів працювали аніматори, вдягнені у костюми казкових героїв, які залюбки фотографувалися з усіма охочими.
Розпочалось свято із яскраво-веселкової церемонії відкриття на центральній сцені, де протягом дня відбувався концерт найкращих творчих колективів області.
Наше місто також взяло участь у цьому заході. Свою концертну програму глядачам дарував народний аматорський вокальний колектив «М-Стиль» та зразковий аматорський колектив народного танцю «Вдохновение». Ізюмські артисти, як завжди, своєю майстреністю привернули увагу великої кількості глядачів, які нагородили їх гучними оплесками.
На площі, неподалік сцени, розташувалась фото-зона «Огородня книга рекордів» з незвичайних овочів та фруктів. Ізюм представляла інсталяція під назвою «Овочева туса», виготовлена викладачами Ізюмської дитячої художньої школи імені С.І.Васильківського.
Другий день свята відкрив барвисто-яскравий флешмоб «Веселка», в якому взяли участь діти – учасники ярмарку з усіх міст та районів Харківщини. Вони виконали красивий запальний танок з помпонами, наприкінці випустивши в небо повітряні кульки кольорів веселки.
Завершилося святкове дійство офіційною частиною, на якій відбулася урочиста церемонія нагородження. За підсумками двох днів місто Ізюм отримало такі нагороди: Диплом за найкраще втілення в концертній програмі ярмаркового колориту, Диплом за перемогу у конкурсі «Огородня книга рекордів» в номінації «Найкращий натюрморт», Диплом за перемогу у номінації «Найбільша кількість залучених до участі у ярмарку суб’єктів господарювання», Диплом за перемогу у конкурсі «На найкращу концертну програму» в номінації «Оригінальність номерів та артистизм виконавців». Було також оголошено переможця обласного конкурсу «Слобожанський сувенір» в номінації «Сувенір району Харківської області». Ним стала викладач Ізюмської дитячої художньої школи імені С.І. Васильківського Світлана Мироненко. Вона отримала Диплом переможця, Подяку за участь у конкурсі та яскраву книгу з фотографіями робіт конкурсантів. Подякою за участь у конкурсі «Слобожанський сувенір» нагороджена й викладач Ізюмської дитячої художньої школи імені С.І.Васильківського Олена Тарєєва.
Цьогорічний ярмарок подарував безліч позитивних емоцій, перемог, досягнень і залишив найкращі спогади як у відвідувачів, так і учасників дійства. З нетерпінням чекаємо наступного!

Управління культури Ізюмської міської ради.