Офіційний сайт міста Ізюм

446 переглядiв

Ландшафтний дизайн Центральної площі поповнився новими деревами

 

1

     На цьому тижні на Центральній площі Ізюма, на місці зрізаних ялин звичайних та тополь, працівники Комунального підприємства «Благоустрій м. Ізюма» висадили нові дерева — 10 лип дрібнолистових та 20 ялівців скелястих.

       Всі зелені насадження були придбані у м. Бахмут на загальну суму 29 тис. грн.

     Як зазначила співробітник підприємства Тетяна Юрєнєва, це тільки початок озеленення площі, а вже висаджені дерева комунальники ретельно доглядають та поливають кожен день, аби ті прийнялися.

     Тож невдовзі головна  площа нашого міста перетвориться на сучасний громадський простір з охайним та естетичним виглядом.

     Нагадаємо, що Ізюмський міський голова Валерій Марченко ще в 2016 році на звіті перед громадою анонсував про реконструкцію центральної площі. Після цього генеральний план та ілюстрації з проекту реконструкції площі були опубліковані на Офіційному сайті міста Ізюм та в засобах масової інформації місцевого і всеукраїнського рівня.

     Тендер на виконання робіт був проведений в електронній системі “ПРОЗОРО”,  за результатами якого перемогла фірма-підрядник Комунальне підприємство «Благоустрій міста Ізюм».