Офіційний сайт міста Ізюм

132 переглядiв

Ліга з мініфутболу на Кубок Ізюмського міського голови «Переможці»

Переможці

28 вересня 2019 року на  футбольному полі з синтетичним покриттям,яке розташоване на стадіоні ІЗОШ №4  розпочнуться  змагання відкритої ліги з мініфутболу  серед аматорських команд на кубок Ізюмського міського голови сезону 2019 року «ПЕРЕМОЖЦІ».

Змагання триватимуть протягом двох місяців, в ,яких прийматимуть участь наступні команди:Іскра(Кам’янка), Молнія (Капитолівка), Арсенал(Поліція), Авангард(Ізюм), Союз(Ізюм), Ветеран(Ізюм),Енергетик(Ізюм).

КАЛЕНДАР  ІГОР

відкритої ліги з   міні-футболу

серед аматорських команд на кубок Ізюмського міського голови сезону 2019 року «ПЕРЕМОЖЦІ».

 

І коло

(місце проведення: майданчик з синтетичним покриттям стадіон ІЗОШ №4)

Тур

Команди

Дата

Час

І

1гра – Іскра-Енергетик

2 гра – Ветеран-Авангард

3 гра – Союз-Молнія

28.09.19

28.09.19

28.09.19

10-30

11-30

12-30

ІІ

1 гра – Енергетик-Арсенал

2 гра – Іскра-Молнія

3 гра – Ветеран-Союз

5.10.19

5.10.19

5.10.19

10-00

11-00

12-00

ІІІ

1 гра – Арсенал-Авангард

2 гра – Енергетик-Молнія

3 гра – Іскра-Ветеран

8.10.19

8.10.19

8.10.19

18-00

19-00

20-00

IV

1 гра – Молнія-Арсенал

2 гра – Авангард-Союз

3 гра – Енергетик -Ветеран

10.10.19

10.10.19

10.10.19

18-00

19-00

20-00

V

1 гра – Арсенал-Союз

2 гра – Молнія-Ветеран

3 гра – Авангард-Іскра

15.10.19

15.10.19

15.10.19

18-00

19-00

20-00

VI

1 гра – Ветеран-Арсенал

2 гра – Союз-Іскра

3 гра – Авангард- Енергетик

17.10.19

17.10.19

17.10.19

18-00

19-00

20-00

VII

1 гра – Арсенал-Іскра

2 гра – Союз-Енергетик

3 гра – Молнія-Авангард

22.10.19

22.10.19

22.10.19

18-00

19-00

20-00

ІІ коло

(місце проведення: майданчик з синтетичним покриттям стадіон ІЗОШ №4)

Тур

Команди

Дата

Час

І

1гра – Енергетик-Іскра

2 гра – Авангард-Ветеран

3 гра – Молнія-Союз

24.10.19

24.10.19

24.10.19

18-00

19-00

20-00

ІІ

1 гра – Арсенал-Енергетик

2 гра – Молнія-Іскра

3 гра – Союз-Ветеран

29.10.19

29.10.19

29.10.19

18-00

19-00

20-00

ІІІ

1 гра – Авангард-Арсенал

2 гра – Молнія-Енергетик

3 гра – Ветеран–Іскра

31.10.19

31.10.19

31.10.19

18-00

19-00

20-00

IV

1 гра – Арсенал-Молнія

2 гра – Союз-Авангард

3 гра – Ветеран-Енергетик

5.11.19

5.11.19

5.11.19

18-00

19-00

20-00

V

1 гра – Союз-Арсенал

2 гра – Ветеран-Молнія

3 гра – Іскра-Авангард

7.11.19

7.11.19

7.11.19

18-00

19-00

20-00

VI

1 гра – Арсенал-Ветеран

2 гра – Іскра-Союз

3 гра – Енергетик-Авангард

12.11.19

12.11.19

12.11.19

18-00

19-00

20-00

VII

1 гра – Іскра-Арсенал

2 гра – Енергетик-Союз

3 гра – Авангард-Молнія

16.11.19

16.11.19

16.11.19

10-00

11-00

12-00

 

Примітка. В календарі змагань можливі зміни.