100 переглядiв

Літо – в Ізюмі це час для благоустрою та ремонту

106396573_301049121264690_3174727713349734856_o

Дороги, двори та вулички — це обличчя нашого міста, і саме їх стан, охайність та чистота покликані забезпечити комфортне проживання ізюмчан у рідному місті. Відтак, навіть під час карантину, міська влада разом з комунальниками не зупиняє роботи з їх благоустрою.
Працівники КП «Благоустрій міста Ізюма» продовжують ремонтувати дороги автомобілем «УЯР-01». Майже 200 тис. грн. виділено для цього з міського бюджету. Вже дороги на вулицях Київській, Генерала Недбайла, Капітана Орлова, Григорія Жуковського, Некрасова, Донця-Захаржевського, Героїв-Чорнобильців, Пушкінській, Софійській, Різдвяній, Героїв Небесної сотні, Ентузіастів, Московській, Колодязній, Шкільній, Кооперативній, Сухий Ізюмець, Цусімській, Суходольській, Покровській, Соборній, Леваневського, Чехова майже не мають ям та вибоїн.
Аби пішоходам та велосипедистам було зручніше пересуватися, проводяться роботи по очищенню бордюрів та тротуарів від піску.
З метою вирівнювання дорожнього полотна комунальниками проводиться грейдування доріг.
Ще навесні розпочалося облаштуванням майданчиків навколо сміттєвих контейнерів. На сьогодні огорожі з єврозаборів встановлені вже на 16 таких точках і не лише у центрі міста, а й на околицях. Тож місця для збору сміття тут мають естетичний та охайний вигляд, а територія навколо них знаходитиметься в належному санітарному стані. На ці роботи виділено 155 тис. грн.
Для зручності відпочиваючих на пляжі «Спартак» з’явились переодягальні, дитячий майданчик та завезено свіжий пісок.
Минулого тижня працівники благоустрою впорядкували дорогу і до Меморіального комплексу на горі Крем’янець: тут прибрали сміття, покосили траву, спиляли старі кущі та паростки.
Оновлено знаки-візитівки на в’їзді до міста. Так, відтепер зі сторони Борової назва буде написана державною мовою – «Ізюм».
Як управитель КП «Благоустрій міста Ізюма» продовжує проводити роботи  у багатоквартирних будинках, які не мають боргів за комунальні послуги. Наприклад, вже виконаний ремонт під’їздів у будинках по вул. Хлібозаводській,5 (4 та 7 під’їзди) та Гоголя,11. Для людей з обмеженими можливостями встановлено поручні у під’їздах по вул. Гоголя,1 та вул. Соборній,33. Відремонтовано лавки біля багатоповерхівок по Різдвяній,5, Героїв-Чорнобільців,25, Соборній,58, проспекту Незалежності,33.
Роботи по облаштуванню території міста та благоустрою багатоповерхівок продовжуватимуться й надалі.

Електронна платформа Громадський бюджет