264 переглядiв

Міська влада направила гуманітарну допомогу до Авдіївки

Слайд1

       Цілий тиждень країна затамувавши подих спостерігає за подіями, що відбуваються в Донецькій області.

       29 січня вночі гібридні військові формування підтримані російським агресором з окупованих територій України нанесли терористичний удар по мирним жителям Авдіївки та військовослужбовцям Збройних сил України. В результаті масованого залпового та мінометного обстрілу промзони та житлових кварталів міста загинуло семеро військових ЗСУ та двоє місцевих жителів, десятки отримали поранення.

       Снарядами «градів» з ладу були виведені комунікації коксохімічного завода-гіганта, який забезпечує всю Авдіївку світлом, водою і теплом. Таким чином, 22 тис. мешканців опинилися в надзвичайній ситуації в умовах температурних заморозків до -25 оС.

       Для того, щоб уникнути в Авдіївці гуманітарної катастрофи Міністерство оборони України, рятувальна служба та волонтери розвернули пункти обігріву, польові кухні, забезпечили постійний підвіз води і можливість евакуювати населення.

       Міська влада Ізюма, також, не стала осторонь і направила до Авдіївки гуманітарну допомогу, втому числі передала генератори світла.

       Як зазначив Ізюмський міський голова Валерій Марченко: «Ми пильно спостерігаємо за загостренням ситуації на Сході країни і готові допомагати постраждалим в Авдіївці, всім чим зможемо».

       Також, до міськвиконкому зверталися небайдужі ізюмчани, які виявили бажання приєднатися до формування гуманітарної допомоги і готові особисто взяти участь у цьому процесі.

       Сподіваємося, що ситуація в Авдіївці в найближчому майбутньому нормалізується, а всі винні у терористичних актах будуть покарані.

Електронна платформа Громадський бюджет