Офіційний сайт міста Ізюм

263 переглядiв

Міська влада передала відремонтовані транспортні засоби військовослужбовцям АТО

       IMG_9875

        Цього тижня до нашого міста завітала 27-ма окрема реактивна артилерійська Сумська бригада, яка дислокується в м. Суми. Служать військові цієї бригади  в зоні АТО.

       Мета такого візиту — передача військовим двох підштабних автівок, які комунальні підприємства нашого міста капітально відремонтували та повністю переобладнали для усіх потреб військовослужбовців. Роботи виконували працівники ізюмського водоканалу та тепломережі.

       Разом з військовими до нашого міста завітали і представники Сумської обласної державної адміністрації, волонтери та журналісти з Сумської та Полтавської областей.

       Тож, урочиста частина. Командир взводу подякував міській владі та комунальним службам міста за те, що вони відгукнулись на прохання переобладнати їх автівки, які вже були просто не придатні виконувати бойові задачі. Але ж тепер, після ремонту, вони мають захист, буржуйки, місця для відпочинку, стіл, генератор для підключення світла та техніки, сухпайки, аптечки та все, що необхідно військовим під час несення служби.

       Військовослужбовці подякували Ізюмському міському голові Валерію Марченку за таку значну допомогу та зауважили, що в місті Ізюм, яке приймало і приймає поранених весь час проведення АТО,  в центральній лікарні якісно та професійно надають всю необхідну допомогу пораненим та тим, кому необхідна реабілітація.

       Тож на згадку про зустріч в Ізюмський музей передано символічний подарунок – камуфляжний костюм “кікімора”, який має маскувальні властивості. А керівникам комунальних служб вручено подяки керівництва Сумської бригади. 

       Ізюмський міський голова Валерій Марченко наостанок подякував присутнім за те, що вони завітали до Ізюма та розповів про те, що керівництво міста із задоволенням відгукнулось на прохання військових переобладнати їх автівки. Адже влада, народ і армія повинні бути єдиними.