97 переглядiв

Міська влада подарувала головні убори – очіпки – вокально-хоровому колективу «Журавка»

DSC02396

Аматорський вокальний   колектив бере активну участь не тільки  в культурно – концертному житті міста, але  приймає участь у багатьох святкових заходах Ізюмської громади, не зважаючи на шановний вік.

Займаючись на постійній основі, як любительське об’єднання  будинку культури «Сучасник», колектив постійно працює над поліпшенням свого репертуару, який містить не тільки жартівливі народно – побутові пісні, але й твори сучасних авторів. З репертуаром колективу Ізюмський міський голова Валерій Марченко, його заступник Володимир Мацокін ознайомились на невеличкому концерті в «Сучаснику». Там міський голова подякував колектив за гарний настрій, відданість творчій роботі,  подарував 12 очіпків – кожній із учасниць колективу. А також пообіцяв й надалі допомагати у розвитку культури в громаді.

Натомість колектив подякував Валерію Віталійовичу за такий подарунок, постійну увагу до творчих колективів громади та допомогу.

Слід зазначити, що рік тому колективу вже подарував нарядне вбрання для виступів депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов. Справа залишалась за ошатними головними уборами.

Урочиста частина продовжилась виступами не тільки хору «Журавка», а й інших творчих колективів «Сучасника».

Електронна платформа Громадський бюджет