Офіційний сайт міста Ізюм

175 переглядiв

Міська влада придбала для працівників рятувальної служби новий спецодяг

wp0Evg53eAc

 

       Наприкінці 2016 року за ініціативи Ізюмського міського голови Валерія Марченка депутати Ізюмської міської ради одноголосним рішенням виділили кошти Ізюмському районному відділу Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Харківській області в сумі 44 тис. грн.: 24 тис.грн. на придбання спецодягу та 20 тис.грн. – на пально-мастильні матеріали.

        І ось на початку нового року до Ізюмського відділу ГУ ДСНС надійшло 8 нових комплектів бойового одягу нового зразка та пальне для спецтехніки.

        Як зазначив начальник районного відділу ГУ ДСНС України в Харківській області Володимир Тюльпа: «Старому одягу працівників було вже більше 10 років і, авжеж, термін їхньої експлуатації давно вичерпаний. В зв’язку з цим, обмундирування тратило свої захисні властивості, що могло призвести до отримання опіків та інших травм під час гасіння пожеж. І нарешті за довгі роки міська влада звернула увагу на проблеми рятівників. За що і керівництво відділу, і працівники рятувальної служби дуже вдячні керівництву міста».