Офіційний сайт міста Ізюм

236 переглядiв

Міська влада продовжує розвивати соціальну сферу міста

    IMG_9255

       Бюджетний рік майже добігає кінця. І слід зазначити, що за ініціативи міської влади в поточному році було виділено значну суму коштів з міського бюджету на вирішення проблем соціальної інфраструктури територіальної громади міста Ізюм.  

       Це, перш за все, заклади освіти, спорту та соціального обслуговування населення. Саме ці об’єкти, в першу чергу, забезпечують якісні умови функціонування і життєдіяльності громади, допомагають фізичному та інтелектуальному розвитку суспільства та формують громадську активність у молодого покоління. 

       Тому одним із пріоритетів діяльності керівництва міста було сконцентрувати увагу навколо фінансової підтримки соціальної сфери. І хоча забезпечення розвитку соціальної інфраструктури потребує величезних витрат, цього року міській владі вдалось фінансово підтримати ті ланки, які потребували цього найбільше. 

        Так,  Ізюмському територіальному центрі соціального обслуговування населення за 9 місяців поточного року було виділено близько 130 тис. грн. на поліпшення умов перебування людей похилого віку у центрі та відновлення матеріально-технічної бази.

       За ці кошти було утеплено частину будівлі терцентру, зокрема і приміщення громадської організації ветеранів. В рамках співфінансування проекту “Разом в майбутнє”, були замінені всі вікна на металопластикові енергозберігаючі, зроблено ремонт даху, оновлено меблі у відділі денного перебування. Відремонтовано велосипеди, на яких соцпрацівники дістаються до місця проживання людей похилого віку, яких вони обслуговують, а також для проїзду в громадському транспорті їм оформлено проїзні документи. 

       Як зазначила директор центру Олена Ковалевська, міська влада приділяє велику увагу проблемам людей похилого віку в нашому місті і завжди готова допомогти у їх вирішенні.

       Щодо підтримки спортивної сфери в нашому місті, то керівництво міста і тут приділяє цьому значну увагу.

       З місцевого бюджету за 2016/2017 навчальний рік на розвиток дитячого спорту було виділено додатково близько чверть мільйона гривень. Це дозволило частково відремонтувати дах та провести косметичний ремонт в спортивному комплексі «Локомотив», отримати юним спортсменам спортивне спорядження, забезпечити  участь вихованців спортивної школи у міжнародних, всеукраїнських та обласних змаганнях.

       Людмила Товстун, директор ДЮСШ ім. Ткаченка, в інтерв’ю зазначила, що у міської влади слово не розходиться з ділом.

       Також цього року  керівництво міста спрямувало близько мільйона гривень   на освітянську галузь. В закладах освіти за  рахунок коштів місцевого бюджету були виконані ремонтні роботи та придбані матеріали, які необхідні для функціонування будівель. Це ремонт покрівель в ІДНЗ № 13 та ІЗОШ №10, ремонт огорожі в ІДНЗ № 12, косметичні ремонти в закладах освіти, технічне переоснащення, тротуарна плитка, фарби, лаки та ін. Це досить значна підтримка для освітян та батьків.

        Заступник начальника управління освіти Олексій Безкоровайний зазначив, що міська влада з розумінням ставиться до проблем освітньої галузі і поступово вирішує їх в усіх школах та дитячих садках.

       Таким чином, керівництво міста продовжує направляти значні кошти на підтримку та розвиток соціальної сфери в Ізюмі, оскільки саме від цього залежить сталий розвиток нашого міста.