Офіційний сайт міста Ізюм

289 переглядiв

Міська влада продовжує залучати європейських інвесторів для модернізації соціальних об’єктів Ізюма

1 002.MOV_snapshot_00.02_[2017.03.01_13.23.23] 

        Так, в рамках проекту “Сприяння розвитку соціальної інфраструктури”, який фінансується Українським фондом соціальних інвестицій та Німецьким банком розвитку KfW, в м. Ізюмі будуть виконані роботи з реконструкції нежитлового приміщення під гуртожиток для тимчасово переміщених осіб по пр. Незалежності, 65 (колишній міжшкільний навчально-виробничий комбінат), а також розпочато впровадження заходів з енергозбереження в Ізюмській гімназії №3. На виконання вищевказаних заходів заплановано використати кошти в розмірі 4,5 млн. грн. на гімназію і близько 9 млн. грн. на гуртожиток.

        У грудні 2016 року було проведено тендер, відповідно до якого визначено фірму-підрядника, яка  у січні цього року розпочала роботи по заміні старих вікон на нові енергозберігаючі в гімназії №3. Як зазначила директор закладу Юлія Ольховська, планується замінити усі вікна та двері, а також облаштувати мембранну покрівлю. Роботи планується закінчити у жовтні цього року.

        Ізюмський міський голова Валерій Марченко та його заступник Михайло Іщук в рамках традиційної робочої поїздки містом перевірили хід виконання робіт в гімназії №3. Як зазначив Валерій Віталійович, в цілому якість конструкцій задовільна. Роботи виконуються за графіком та в повній мірі.

        Своєї черги на реконструкцію чекає гуртожиток.

       Слід зазначити, що завдяки залученню міською владою грантових іноземних коштів в нашому місті впроваджуються заходи з енергозбереження в загальноосвітньому закладі №5 та дошкільному навчальному закладі №12. Планується також протягом 2017 року залучити кошти на виконання таких заходів  в дошкільних навчальних закладах №6, №10 та школі №2.

       Це дозволить значно покращити умови перебування дітей в навчальних закладах, підвищити якість надання освітніх послуг та значно зекономити кошти за оплату енергоресурсів.