Офіційний сайт міста Ізюм

207 переглядiв

Міська влада провела нараду з головами квартальних комітетів

1 2

       Нещодавно Ізюмський міський голова Валерій Марченко провів робочу нараду з головами квартальних комітетів.

       На зустрічі обговорювалися питання про видачу довідок, дотримання благоустрою та правопорядку на кварталах.

       Зокрема, Валерій Віталійович зазначив, що відтепер голови квартальних комітетів матимуть власні печаті для того, щоб видавати мешканцям необхідні довідки і таким чином уникнути надлишкової бюрократичної процедури завіряння документів у виконавчому комітеті Ізюмської міської ради, як це відбувалося раніше.

       Також, у відповідності до Положення, голови квартальних комітетів будуть організовувати на добровільних засадах участь місцевих жителів у здійсненні заходів щодо охорони навколишнього природного середовища; благоустрою, озеленення та утримання в належному стані садиб, дворів, вулиць, площ, парків, кладовищ, братських могил; обладнання дитячих і спортивних майданчиків на кварталах.

       Наприкінці зустрічі майор поліції Іван Цвік доповів головам квартальних  комітетів про роботу, яку проводять дільничні на кварталах, а також зазначив, що в своїй діяльності співробітники поліції будуть активно співпрацювати з головами квартальних комітетів, для того щоб разом забезпечувати правопорядок на кварталах.

       Нагадаємо, що в минулому році, у відповідності до Закону України «Про органи самоорганізації населення», в Ізюмі пройшли вибори на кварталах. Новообрані квартальні комітети отримали більші повноваження і строк їхньої діяльності дійсний строку роботи Ізюмської міської ради 7 скликання.