Офіційний сайт міста Ізюм

384 переглядiв

Міська влада спільно з керівництвом Харківської області контролюють хід виконання робіт в Ізюмській ЦМЛ

 IMG_9890

       У четвер, 16 листопада 2017 року,  заступник голови Харківської обласної державної адміністрації (ХОДА) Євгеній Шахненко в рамках робочої поїздки зустрівся з керівництвом міста та адміністрацією Ізюмської центральної міської лікарні , аби перевірити хід виконання ремонтних робіт з реконструкції стаціонарного корпусу лікарні.

       Це вже другий візит до Ізюма за місяць. Адже реконструкція  Ізюмської центральної міської лікарні – це надважливий проект не тільки для нашої громади, а й сусідніх з містом районів області. Тому губернатор Харківщини Юлія Світлична та її заступники всебічно підтримують та сприяють в реалізації даного питання.

       Керівництво міста разом з делегацією із Харкова та виконавцями робіт обійшли територію медичного закладу та побували у відділеннях, в яких виконуються внутрішні ремонтні роботи.

       Після чого в кабінеті Ізюмського міського голови Валерія Марченка відбулась нарада, в ході якої було обговорено поточні питання та пропозиції, які виникли в ході капітального ремонту, а також намічено шляхи їх вирішення.

       Як зазначив на брифінгу Євгеній Шахненко, ремонтні роботи систем життєзабезпечення медичного закладу закінчено, також добігають кінця  ремонтні роботи фасаду, даху і двох поверхів внутрішнього приміщення. До 25 грудня поточного року очікується закінчення першої черги ремонтних робіт.