Офіційний сайт міста Ізюм

280 переглядiв

Міська влада вчергове передала відремонтовані транспортні засоби військовослужбовцям в зону АТО

1

31 травня до Ізюма прибули військовослужбовці 27-ої окремої реактивної артилерійської Сумської бригади, які несуть службу в зоні АТО.

Міська влада вчергове передала військовим два підштабних автомобіля, які ізюмські комунальні підприємства водоканалу та тепломережі переобладнали. Тож тепер усі ці транспортні засоби ще довго служитимуть і значно полегшать виконання військових завдань нашим бійцям.

Нагадаємо, що у минулому році від комунальних підприємств Ізюма воїни цієї бригади вже отримали 3 відреставровані машини. Тоді переобладнанням автівок займалися працівники ізюмського водоканалу, тепеломережі та КП «Благоустрій м. Ізюма». У ході ремонту транспортні засоби обладнали захистом, буржуйками, місцями для відпочинку, столами, генераторами для підключення світла та техніки та всім тим, що необхідно військовим під час несення служби в літній та зимовий період.

Військовослужбовці подякували міській владі та комунальним службам міста за небайдужість та щиру підтримку Збройних Сил України.

Під час передачі автомобілів Ізюмський міський голова Валерій Марченко підкреслив, що за сприяння керівництва міста військовослужбовцям всього було передано 5 відреставрованих автівок. Він також запевнив, що й надалі з боку міської влади буде робитися все можливе для задоволення потреб української армії та для пришвидшення нашої спільної перемоги. Очільник міста побажав захисникам української землі витримки та щасливого й переможного повернення додому.