311 переглядiв

Міська влада заручилася підтримкою ОБСЄ в газовому питанні

 

Як повідомлялось раніше, депутати Ізюмської міської ради звернулись до Кабінету Міністрів України та НКРЕ щодо припинення встановлення загальнобудинкових лічильників газу.

Адже, якщо на будинках буде один газовий лічильник на всіх, то це призведе до несправедливого розподілу плати за спільно спожитий газ між всіма жителями багатоповерхівок.

Згідно Закону України “Про забезпечення комерційного обліку природного газу” встановлення індивідуальних лічильників газу населенню здійснюється за рахунок розподільчої компанії, і кошти на це вже закладено в тариф.

Тому Ізюмський міський голова Валерій Марченко та його заступники Костянтин Петров і Михайло Іщук зустрілись з представниками місії ОБСЄ в Україні, аби обговорити дане питання та знайти  шляхи його вирішення. Зустріч відбулась в кабінеті очільника нашого міста.

Спочатку гості поцікавились суспільно-політичною ситуацією в нашому місті. Адже відомо, що воно знаходиться поряд із зоною проведення АТО. Мова зайшла і про заборону реклами пасажирських перевезень до Росії та тимчасово окупованих територій України. Представники ОБСЄ повністю схвалили таке рішенням виконавчого комітету Ізюмської міської ради.

Стосовно проблеми, що виникла з встановленням лічильників на газ,  представник місії ОБСЄ Вінсент Годбілан зазначив, що такі дії Харківгазу можуть викликати соціальний вибух. А цього допустити не можна. І хоча повноваження місії обмежені, вони налаштовані  особисто звернутись до начальника Харківгазу, аби обговорити дану проблему, привернути увагу до неї широкого кола.

В свою чергу, міський голова зауважив, що першочергово міська влада піклується про інтереси ізюмчан і намагатиметься не допустити  протиправних дій з боку газової компанії.

Електронна платформа Громадський бюджет