Офіційний сайт міста Ізюм

268 переглядiв

Міська влада звітуватиме про свою роботу за 2017 рік

Презентация Microsoft Office PowerPoint

Шановні ізюмчани!

       Запрошуємо вас на звіт Ізюмського міського голови Валерія Марченка про свою роботу за 2017 рік!

     У п’ятницю, 01 грудня 2017 року, о 16:00 год. в Міському Палаці культури за адресою пр. Незалежності, 64в, на відкритій зустрічі з мешканцями міста звітуватиме Ізюмський міський голова Валерій Марченко.

     Також з доповідями перед ізюмчанами  виступлять  секретар Ізюмської міської ради Артем Єрдаларян,  заступники  Ізюмського міського голови  Михайло Іщук, Костянтин Петров та Володимир Мацокін.

       Зазначимо, що кожен бажаючий матиме можливість отримати відповідь на своє запитання до керівництва міста. Для цього необхідно до 30 листопада 2017 року надіслати текст звернення за адресою пл. Центральна, 1, або зробити це через електронну адресу  imvk@city-izyum.gov.ua У листі слід вказати П.І.Б., адресу, контактний телефон.

       Нагадуємо, що для конструктивного діалогу з керівництвом міста треба ставити питання, які відносяться до компетенції міської влади і можуть бути розглянуті.

       Відповіді на звернення будуть надані під час звіту або опубліковані на сторінках газети «Обрії Ізюмщини».

     Не втратьте шанс бути почутими керівництвом міста. Вже зараз ставте свої запитання та приходьте на щорічний звіт Ізюмського міського голови Валерія Марченка!