382 переглядiв

Міський голова про запровадження більш жорстких заходів безпеки на період карантину

0-02-05-877fdaf19b1cc76a9c0f57a26d30d3e1129311a320c2d14093e7b970e043948a_6ad8c2de

Шановні ізюмчани!

Звертаюсь до вас з приводу посилення заходів карантину. Як вам відомо, Урядом прийнята постанова № 255 від 2 квітня 2020 року, яка передбачає більш жорсткі вимоги щодо запобігання розповсюдженню епідемії коронавірусу.

Так, зокрема, з 6 квітня діє повна заборона відвідування парків, скверів, зон відпочинку, відвідування спортивних та дитячих майданчиків, введено масочний режим в громадських місцях. Забороняється перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків (опікунів). Також громадяни в обов’язковому порядку повинні мати при собі документи, що посвідчують особу.

Цією постановою встановлюється категорія громадян, які потребують обов’язкової самоізоляції. Це особи, що досягли 60-ти річного віку, крім тих, чия робота пов’язана із забезпеченням життєдіяльності міста.

Всі ці заходи водночас є жорсткі, але вкрай необхідні для недопущення зараження та розповсюдження вірусної інфекції COVID-19.

Я вважаю, що всі повинні з розумінням поставитись до цих тимчасових обмежень та неухильно їх виконувати.

Тільки всі разом, розуміючи небезпеку, ми можемо унеможливити зараження коронавірусною інфекцією в нашій громаді.

Хочу розповісти, які заходи на сьогоднішній день впроваджуються міською владою:

  • на даний час лікарі повністю забезпечені всіма необхідними засобами захисту, медичним обладнанням для боротьби з коронавірусом;
  • розроблений та затверджений клінічний маршрут пацієнта (схема взаємодії наших медичних закладів на випадок виявлення та лікування хвороби);
  • комунальним підприємством «Благоустрій міста Ізюма» розпочато проведення дезінфекції автобусних зупинок, місць частого відвідування людей, вулиць міста;
  • з 6 квітня за допомогою міського територіального центру та волонтерських організацій міста розпочато реалізацію проєкту із забезпечення найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами від національної торгівельної мережі «АТБ». Це, зокрема, літні люди віком понад 80 років, громадяни похилого віку, які потребують догляду та особи з інвалідністю.

Міська влада повністю контролює ситуацію та докладає максимум зусиль, аби цей важкий для всіх нас період пройшов якомога безболісно для жителів громади.

Дякую за увагу!

Електронна платформа Громадський бюджет