566 переглядiв

Міський голова Валерій Марченко перевірив стан соціальної та комунальної інфраструктури приєднаних до Ізюмської громади сіл

DSC07220

Наприкінці минулого року рішенням сесії Ізюмської міської ради було створено Бригадирівський та Левківський старостинські округи, які в рамках реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади на засадах децентралізації України приєдналися  до Ізюмської міської територіальної громади.  Таким чином, до складу Ізюмської громади увійшли села Бабенкове, Бригадирівка та Федорівка Бригадирівського старостинського округу (кількість мешканців – 455 осіб); села Левківка, Глинське, Забавне, Іванівка, Іскра, Крамарівка, Рудневе та Пимонівка Левківського старостинського округу (кількість мешканців – 1505 осіб).

Ізюмський міський голова Валерій Марченко разом із своїм заступником Михайлом Іщуком здійснив робочу поїздку по території приєднаних сіл, під час якої  перевіряв стан соціальної інфраструктури, стан доріг, історичних пам’яток, спілкувався з керівниками клубів, територіальних центрів, шкіл. Разом з міським головою знайомились із соціальними об’єктами керівники профільних підрозділів: начальник управління культури Олена Яснова, начальник управління освіти Олексій Безкоровайний,  директор КП «Благоустрій міста Ізюма» Юрій Бриль, директор терцентру Олена Ковалевська. Під час огляду приміщень були окреслені першочергові заходи з покращення загального стану цих об’єктів, доцільності функціонування деяких з них,  з керівниками оговорено проблеми та шляхи вирішення. Також міський голова, аби більш детально ознайомитись з усіма питаннями, пов’язаними з життєдіяльністю приєднаних громад,  поспілкувався зі старостами Левківського старостинського округу Миколою Протопопом та Бригадирівського старостинського округу Володимиром Жерновим. Наразі триває процес передачі нерухомого майна та матеріальних цінностей до комунальної власності Ізюмської громади.

Валерій Марченко зазначив, що робіт з покращення інфраструктури округів треба проводити дуже багато, адже деякі об’єкти знаходяться в дуже занедбаному стані. Але при належній фінансовій спроможності міського бюджету та ефективному використанню у подальшому наявного природно-ресурсного потенціалу поступово буде проводитись ремонт доріг, шкіл, терцентрів та клубів для дозвілля селян. І головна мета, яка стоїть перед керівництвом міста, це створення умов для якісного та безпечного середовища життєдіяльності населення усієї Ізюмської міської територіальної громади.

Електронна платформа Громадський бюджет