56 переглядiв

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ’Ї“МОЯ СІМ’Я – МОЯ ОПОРА”

 

 1

      Сім’я — джерело продовження роду, української нації. Кожна людина починається з сім’ї.  Перший свій досвід спілкування з навколишнім світом дитина набуває у сім’ї. Від того, яким буде цей досвід, залежить майбутнє дитини. Кажуть: «Очі — дзеркало душі», і сміливо можна стверджувати, що дитина — це дзеркало сім’ї, у якій вона одержує свій перший поведінковий досвід. Цей досвід є фундаментом для її подальшого розвитку і формування як особистості.

       Усвідомлене батьківство – це взаємодія батьків (чи осіб, які їх замінюють) між собою та іншими членами сім’ї, включаючи дітей, результатом якої є створення найбільш сприятливих умов для повноцінного розвитку дитини на всіх етапах її життя.     

       Відповідальне сімейне виховання, є важливою умовою формування особистості дитини, бо сім’я — це той мікроколектив, в якому дитина набуває першого досвіду людських контактів, де вона засвоює норми і правила поведінки, приймаючи сім’ю за модель усього суспільства. Особливо важливе значення для виховання моральних якостей дітей має особистий приклад батьків. Батько і матір — найближчі і найбільш переконливі взірці, на прикладі яких людина, яка зростає, перевіряє і будує свою поведінку. Сімейне виховання — це повсякденний і безперервний вплив на свідомість людини, яка підростає, всього укладу життя кожної родини, кожного вчинку батьків. 

         Ізюмський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запускає флешмоб-акцію «#МОЯ СІМ’Я – МОЯ ОПОРА» а також #мій родовід, #деревомогороду, #герб моєї родини.

 

     Умови акції:

  1. Скрпіюйте «#МОЯ СІМ’Я – МОЯ ОПОРА» а також #мій родовід, #деревомогороду, #герб моєї родини.
  2. Додайте фото своєї родини та коротеньку розповідь про неї.