591 переглядiв

На обласній спартакіаді серед депутатів в ізюмському дербі перемогли містяни

1

12 травня у Харкові на базі Комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «ХТЗ» Харківської обласної ради пройшов ІІ етап VIІ Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад.

У спортивних змаганнях взяли участь представники 21 району Харківщини – 367 депутатів місцевих рад різних рівнів, які змагались у п’яти видах спорту: шахи, шашки, настільний теніс, волейбол та міні-футбол.

На параді відкриття з привітальним словом до учасників змагань звернувся голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Він побажав всім гарних виступів і успішних результатів. Крім того, Сергій Іванович відзначив команду депутатів міста Ізюм як ту, що має найстильнішу спортивну форму. І, дійсно, наша команда значно вирізнялася від інших учасників турніру однаковою, яскравою екіпіровкою.

До складу команди м. Ізюма на чолі з капітаном Ізюмським міським головою Валерієм Марченком (до речі, єдиним міським головою міст обласного підпорядкування присутнім на турнірі) увійшли секретар Ізюмської міської ради Артем Єрдаларян та депутати Ізюмської міської ради.

Наша команда брала участь у всіх видах змагань і показала гідні результати. Але особливо хочеться відзначити гру з міні-футболу. За результатами жеребкування фортуна звела у футбольному протиборстві команди Ізюма та Ізюмського району. Ізюмське дербі пройшло напружено і цікаво. Рахунок відкрила команда Ізюма – красивий гол у ворота супротивника забив Руслан Марченко. І як не намагалася відігратися команда Ізюмського району, але завдяки чудовій грі голкіпера – Ізюмського міського голови Валерія Марченка, м’яч так і не потрапив до наших воріт. Отже, дербі закінчилося з рахунком 1:0 на користь команди депутатів міста Ізюм.

У змаганнях шахістів депутат Ізюмської міської ради Віктор Гаврашенко зайняв п’яте місце.

Хочеться подякувати за супровід та підтримку начальнику управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради Максиму Стрельнику та його заступнику Олексію Демиденку, а також депутатам Ізюмської міської ради, які взяли участь у спартакіаді, бо саме їхня небайдужість підтримує спортивний імідж нашого міста на обласному рівні.