389 переглядiв

На залізничному вокзалі встановлено камери відеоспостереження

изображение_vi1ber_2020-05-05_11-37-19

У зв’язку з тим, що на залізничному вокзалі фіксується високий рівень правопорушень, керівництвом міста прийнято рішення встановити там камери відеонагляду, а також відновити вуличне освітлення від перехрестя вулиць Європеська та Суходольська вздовж дороги, яке веде до залізниці.

Комунальним підприємством «Благоустрій міста Ізюма» в рамках програми «Безпечне місто» встановлено чотири камери, які забезпечуватимуть нагляд за територією біля залізничного вокзалу. Одна камера розташована на в’їзді з розпізнаванням номерів і три камери на платформі очікування з функцією розпізнавання обличчя.

Разом з тим вздовж вулиці Європейська відновили вуличне освітлення – усього встановлено 9 ліхтарів. 

Це дасть змогу правоохоронним органам міста відслідковувати та розшукувати людей у режимі реального часу, а також попереджувати вчинення таких видів злочинів як грабежі, розбої, крадіжки, злочини проти життя та здоров’я.

Як зазначив міський голова Валерій Марченко, все це робиться для мешканців міста, громадян, туристів, для того, щоб люди почували себе щоразу безпечніше, адже правоохоронні органи і міська рада відповідають за безпеку кожного жителя громади.

Електронна платформа Громадський бюджет