Офіційний сайт міста Ізюм

71 переглядiв

На зборах Асоціації органів місцевого самоврядування шукали шляхи ефективної взаємодії

Рада 1

19 березня у Харкові у Будинку рад під головуванням президента Асоціації, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова відбулися загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області. На них були присутніми близько 350 членів Асоціації, серед них – Ізюмський міський голова Валерій Марченко.
У ході засідання учасниками були обговорені проблемні питання, що стосувалися взаємодії органів місцевого самоврядування з органами фіскальної служби, структурними підрозділами Національної поліції, Антимонопольним комітетом тощо.
Зокрема зазначалося, що місцеві податки та збори є невід’ємною частиною фіскальної системи держави, виступаючи основою фінансової незалежності громад та фінансування економічних та соціальних заходів для підтримки та розвитку регіональної інфраструктури. Як повідомив начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області Микола Рибаков, за минулий рік фіскальною службою Харківської області до місцевих бюджетів мобілізовано 14,6 мільярдів гривень.
Поряд із соціальними та економічними чинниками важливим фактором розвитку громад є їх безпека. Тож впровадження програм «Безпечне місто» для поліпшення публічної безпеки та порядку у територіальних громадах є актуальним. За словами начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області Олега Беха, необхідно розвивати системи відеоспостереження в населених пунктах, бо відеоінформація – це основний механізм моніторингу обстановки, виявлення правопорушень, оперативного реагування, своєчасної допомоги потерпілим.
Підсумовуючи, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов зазначив, що комунікацію органів місцевого самоврядування із територіальними підрозділами правоохоронних органів, Державної фіскальної служби, Антимонопольним комітетом слід покращувати, бо все це – якість надання послуг людям, ефективність роботи, зовсім інший рівень збору податків та додаткові можливості, які реформа децентралізації дала на місця.