Офіційний сайт міста Ізюм

51 переглядiв

Національний конкурс творчих робіт «Європейські цінності»

Конкурс-Євро1

Національний конкурс творчих робіт

«Європейські цінності»

 

Інститут політико-правових та релігійних досліджень до Дня Соборності України проводить Національний конкурс творчих робіт «Європейські цінності» до Дня Соборності України.

Національний конкурс творчих робіт (есе) «Європейські цінності» до Дня Соборності України проводиться Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Координаційної ради молодих юристів міста Києва при Печерському районному відділі державної виконавчої служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у місті Києві.

Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді; підвищення рівня обізнаності молоді про Угоду про асоціацію / Зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом, європейську інтеграцію, сприяння утвердженню європейських цінностей та європейської ідентичності України, створення умов для її творчого зростання.

Пріоритетні напрямки Конкурсу:

– молодь про Угоду про асоціацію / Зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом;

– європейські цінності;

– європейська інтеграція;

– європейська ідентичність України;

– інша тематика, виходячи з пріоритетних напрямків.

 

До участі у Конкурсі запрошуються учні, члени Малої академії наук України, студенти закладів вищої освіти, аспіранти закладів вищої освіти та наукових установ України.

 

Конкурс проходить з 25.11.2018 по 22.01.2019.

Прийом конкурсних робіт забезпечується з 25.11.2018 по 15.01.2019.

Оцінювання конкурсних робіт експертною радою –до 20.01.2019.

Оголошення переможців – 22 січня 2019 року.

 

Конкурсні роботи разом з заявкою направляються на е-адресу Інституту політико-правових та релігійних досліджень (e-mail: institute2014@ukr.net) або у паперовому вигляді засобами поштового зв’язку УДППЗ «Укрпошта» на адресу Інституту (03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3), з позначкою «На Конкурс».

Додаткова інформація: www.facebook.com/institute2015

Оргкомітет:

Герасименко Олександр Олександрович, організатор

institute2014@ukr.net

Конкурс-Євро1