43 переглядiв

Намалюй життя

20200914_153817

12 вересня 2020 року в м. Ізюмі за ініціативи Міжнародної антинаркотичної асоціації, за участю Ізюмської єпархії, Ізюмського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області,  за фінансової підтримки керівництва міста пройшла акція “Намалюй Життя”  з деактивації наркоадрес в районі проспекту Незалежності, гімназії №3, художньої школи.

 Акцію проведено з метою підвищення рівня обізнаності населення щодо проблеми вживання та розповсюдження наркотичних засобів у місті, залучення до знищення наркоадрес, розміщених на будівлях. Жителі мікрорайону з зацікавленням слухали інформацію про деактивацію наркоадрес, запрошували до подальшої допомоги з цього питання. Мешканців міста запрошено долучатися до наведення чистоти в місті, в тому числі і знищення написів.

 Тим часом , на будівлях міста з’явилися заклики до майбуття: написи «Мрій!», «Живи!», «Вчись», «Вір».

Акції з  замальовування наркотичних адрес привертають увагу суспільства до проблеми подолання торгівлі наркотиками, зосереджують увагу кожного громадянина на тому, що він особисто може вплинути на зменшення розповсюдження наркотичних речовин. Як ? Просто прибрати напис на власному будинку.

Субота, 26 вересня 2020 року, о 10-00 годині, чекаємо на вас у сквері біля залізничного ринку, для продовження акції «Намалюй життя!».

 

Ізюмський міськрайонний відділ філії

Державної установи «Центр пробації»

в Харківській області

 

 

Електронна платформа Громадський бюджет