186 переглядiв

Напередодні літніх канікул відкрито кілька дитячих майданчиків

IMG_6427

       Міська влада ще торік виділила майже півмільйона гривень на придбання та встановлення 16 дитячих майданчиків в усіх мікрорайонах міста.   Встановлювати їх розпочали восени минулого року. На сьогодні вже встановлено дитячі майданчики в чотирьох мікрорайонах: “Веприцький хутір”, “Поворотка”,  “Піски” та “Гончарівка”.

       Минулого тижня відбулись урочисті відкриття дитячих ігрових майданчиків ще у кількох мікрорайонах міста: на подвір’ї по пл. Дж. Ленона,  по вул. Ломоносова, в р-ні “Гончарівка” біля “Сільгосптехніки” та по вул. Генерала Недбайла.   

       Придбання та облаштування споруд для дітей саме в цих мікрорайонах відбулось за ініціативи депутатів Ізюмської міської ради Костянтина Петрова, Володимира Мацокіна, Юрія Бриля та Олега Бондарєва відповідно.  Допомагали встановлювати елементи споруди місцеві жителі і комунальники.

       На кожному відкритті побував  Ізюмський міський голова Валерій Марченко, який прохав батьків та квартальних берегти майданчики від вандалів і безладу, адже ці майданчики встановлюються заради дітей та їхнього корисного дозвілля. Також Валерій Віталійович дякував депутатам за їх небайдужість до проблем міста та наполегливість у їх вирішенні.

       Самі ж депутати, завдяки ініціативі яких і відбулось встановлення споруд саме у вищезазначених мікрорайонах, у своїх промовах, перш за все, дякували квартальним та жителям мікрорайонів за активну співпрацю та обіцяли, що й надалі кошти платників податків будуть використовуватись тільки на благо ізюмчан та на облаштування рідного міста.

       Мешканці міста щиро дякували  міській владі та депутатам від своїх виборчих округів за те, що  мрія  дітей нарешті здійснилася, і вони отримали такі довгоочікувані подарунки.

       Після офіційного відкриття на дітей чекали розважальні концертно-ігрові програми та солодощі.

Електронна платформа Громадський бюджет