Офіційний сайт міста Ізюм

235 переглядiв

Напередодні поминальних днів комунальники впорядковують міські кладовища

MVT02769

За тиждень після Великодня – поминальні дні. Тисячі ізюмчан прийдуть на міські цвинтарі, аби вшанувати пам’ять померлих родичів. У зв’язку з цим працівники КП “Благоустрій м. Ізюма” проводять роботи по впорядкуванню та прибиранню  кладовищ, яких у нашому місті 9.

Так, аби прибрати сміття та сухе гілля, задіяно контейнеровоз, сміттєвоз, трактор-навантажувач, 29 двірників та працівників кладовищ.

До кожного кладовища завезений пісок.

Слід зазначити, що в цьому році на двох кладовищах встановили дерев’яний паркан власного виробництва КП “Благоустрій м.Ізюма” – по вул.Ентузіастів та вул.Заслоновій. Надалі планується таку огорожу встановити на кладовище по вул. Соснова, а по вул. К.Орлова встановити європаркан.

Як зазначив директор “Благоустрою” Юрій Бриль, кладовище на      вул. Ентузіастів дуже старе, є могили ще з позаминулого віку, але й досі сюди приходять пом’янути родичів. За останні роки воно було вкрай в занедбаному стані. Повністю заросло хащами, кущами, а недобросовісні мешканці  міста ще й повадились сміття туди викидати. Тому працівники підприємства навели там лад вперше за стільки років —  не тільки поставили огорожу, а й позрізали дерева, кущі, покосили траву. Місцеві мешканці не натішаться такому порядку.

До кінця тижня усі роботи планується завершити.