164 переглядiв

Нарешті вдома: з полону звільнено нашого земляка – ізюмчанина Кіма Дуванова

d5537105d15ea232a55a1e37a57de8181577653197extralarge

Напередодні нового року, у неділю, 29 грудня, на КПВВ Майорське у Донецькій області пройшов обмін полоненими між Україною і бойовиками так званих “ЛНР” та “ДНР”.
З полону на вільну територію України повернулися 76 осіб (12 військовослужбовців і 64 цивільних). Серед них, зокрема, журналіст Радіо Свобода Станіслав Асєєв, блогер і викладач Олег Галазюк, учасник битви за Донецький аеропорт Богдан Пантюшенко, військовослужбовці Іван Дєєв, Олександр Коріньков, Сергій Глондар. Поміж звільнених був і наш земляк – 48-річний ізюмчанин страший солдат-контрактник Кім Дуванов. В полон він потрапив 22 травня минулого року в Донецькій області, коли 8 українських військових збилися з маршруту неподалік Новотроїцького та заїхали на тимчасово окуповану територію. Довелося пізнати всі труднощі полону.
Увсесь цей час міська влада підтримувала родину Кіма Володимировича. З ініціативи та за дорученням Ізюмського міського голови Валерія Марченка з міського бюджету родині військовослужбовця неодноразово виділялася соціальна матеріальна допомога.
І ось нарешті вдома, серед рідних і близьких. Керівництво міста вітає Кіма Дуванова та його сім’ю з довгоочікуваною радісною подією. І бажає у новому році міцного здоров’я, благополуччя й миру.