296 переглядiв

Наукова виставка університету Каразіна завітала до ізюмських школярів

 IMG_4576

       25 квітня у приміщенні ІЗОШ №4 пройшла інтерактивно-освітня виставка від навчального центру «ЛандауЦентр» ХНУ імені В. Н. Каразіна, яку підготували представники наукових факультетів.

      Майбутні випускники нашого міста на виставці біологічного факультету за допомогою мікроскопу ознайомились із світом вірусів та бактерій, членистоногими та гризунами. Подивились у телескоп, дізнались про меридіанне коло та карту зіркового неба у спеціаліста факультету астрономії. Одним з найцікавіших експонатів для дітей  був 3-Д принтер.

     Серед школярів було й багато любителів філології, які залюбки відповідали на питання студентів філологічного факультету та отримували цукерки за правильні відповіді.

     На заході присутній був і професійний психолог, з яким можна було поспілкуватись та пройти тестування, аби визначитись  з майбутньою професією.

     Директор «ЛандауЦентру» Вікторія Круглова, яка наочно дітям показала, як виглядають бактерії, та провела кілька експериментів, розповіла, що ця виставка — унікальний проект для України. Адже це єдиний вищий навчальний заклад, який їздить по містам і селам, аби зацікавити дітей до наукового пошуку, поекспериментувати з ними та навчити відчувати світ навколо. 

     Думки дітей розділись. Когось привабила астрономічна наука, когось — література та психологія. Та все ж майбутні фізики і лірики зізнались, що виставка була вкрай цікавою та захопливою.

Електронна платформа Громадський бюджет