431 переглядiв

Навчальні заклади Ізюма відмовились від стандартних лінійок на свято Першого дзвоника

01005g09-8df0-940x446

 

Уже зовсім скоро закінчиться літо і в українських школах почнеться новий навчальний рік. Цьогорічний День знань буде незвичайний – вперше кожний навчальний заклад буде самостійно обирати формат його проведення.

Оскільки 1 вересня припадає на вихідний день, то ізюмські школярі сядуть за парти у понеділок, 2 вересня.

Зранку в школах та гімназіях Ізюма пройдуть святкові заходи, але без стандартних офіційних лінійок, у довільній ігровій формі за сценарієм, який кожен навчальний заклад готував самостійно.

Першачкам, звісно, буде приділено максимум уваги. Але й іншим учням також буде весело та цікаво: тематичні флешмоби, ігри на свіжому повітрі, квести, вікторини, театралізовані вистави – школярі разом зустрінуть перший день навчального року з позитивними емоціями та гарним настроєм.

Святкові заходи розпочнуться:

Гімназія №1 – о 8.00;

ЗОШ №2 – о 8.00;

Гімназія №3 – о 8.00;

ЗОШ №4 – о 8.30;

ЗОШ №5 – о 8.00;

ЗОШ №6 – о 8.00;

ЗОШ №10 – о 8.00;

ЗОШ №11 – о 8.00;

ЗОШ №12 – о 8.00.

Після завершення свята діти підуть до своїх шкільних кабінетів, де для кожного класу учителі приготували незвичайний перший урок на цікаві, корисні теми.

Сподіваємося, що завдяки проведенню Дня знань у новому інноваційному форматі, вдасться уникнути виснажливого стояння на “лінійці”, забезпечити позитивні емоції та довільне спілкування, обмін враженнями та багатопланову контактність усіх гостей свята.

Електронна платформа Громадський бюджет