157 переглядiв

Навчатися можна або все життя, або ніколи

DSC00247

       17 березня 2017 року в СК «Локомотив» відповідно до плану методичної роботи Ізюмської дитячо-юнацької спортивної школи імені В.В. Ткаченка було проведено відкрите навчально-тренувальне заняття для методичного об’єднання спортивних ігор. На достатньому професійному рівні заняття провів тренер-викладач з баскетболу Скрипник Руслан Вікторович.

        Тема заняття «Особистісно-зорієнтований підхід до вихованців в командних видах спорту» передбачала дві частини: практичну (основні рухливі навички баскетболістів, техніка володіння м’ячем; розучування подвійного кроку та ознайомлення з новими вправами під час виконання розминки).

      Теоретична частина передбачала розкриття даної теми, донести до тренерів-викладачів значимість особистості вихованця, перебування його в соціумі, побудова відносин тренер – спортсмен, проявлення комунікативних якостей особистості в колективі команди.

         Педагогічне кредо наших тренерів-викладачів звучить так: «Спочатку полюби, а потім навчи». Руслан Вікторович ще раз довів, що обраний ним вид спорту – це справа його життя. Саме цьому: любити обраний вид спорту, грати і перемагати, він навчає своїх вихованців.

         Проведення відкритих навчально-тренувальних занять практикується у спортивній школі не вперше. Для відділення футболу булло проведено заняття на тему «Популяризація дитячого футболу та форми залучення до занять в ДЮСШ» (тренери-викладачі Шурчилов С.Е., Крамаренко І.М.).

        Для методичного об’єднання єдиноборств проведене відкрите навчально-тренувальне заняття на тему «Виховання морально-вольових якостей особистості спортсмена в навчально-тренувальному процесі в єдиноборствах» (тренери-викладачі Палій В.В., Дуднік А.А., Настаченко М.О., Кириченко В.П., Літвінов І.О.).

      Головною метою педагогічного колективу спортивної школи є забезпечення розвитку здібностей вихованців в обраному виді спорту, створення необхідних умов для фізичного розвитку, змістовного відпочинку та дозвілля, самореалізації, набуття навичок до здорового способу життя, підготовки спортсменів до резервного спорту.

Електронна платформа Громадський бюджет