186 переглядiв

Немає договору чи паркуєшся на газоні? – ОТРИМАЙ ШТРАФ!

mceclip0(2)

Чистота та порядок – чи не найголовніші атрибути затишного й комфортного міста. Вони починаються із сумлінного ставлення містян до себе та до довкілля, із злагодженої роботи міської влади та комунальних служб, адже чистота та благоустрій рідного міста – спільна справа для всіх його жителів.

Нині про чистоту та порядок на вулицях Ізюма не говорить тільки лінивий. Але розмовами справі не допоможеш — треба братися до роботи. Тож спеціалісти відділу контролю благоустрою міста при виконавчому комітеті Ізюмської міської ради щодня працюють над виявленням випадків порушення ізюмчанами правил благоустрою, а саме: відсутність договору про надання послуг на вивезення побутових відходів та сміття, порушення правил розміщення рекламної конструкції та зовнішньої реклами, складання відходів та паркування транспортних засобів у не визначених для цього місцях тощо). З початку 2018 року ними вже було складено порядку 85 адміністративних протоколів. Деякі порушники намагаються довести свою невинуватість і звертаються до суду для оскарження рішення.

Так, не погоджуючись з рішенням адміністративної комісії при виконавчому комітеті Ізюмської міської ради гр. К. звернувся до Ізюмського міськрайонного суду з адмінпозовом про скасування постанови по його справі про адміністративне порушення від 4 травня 2018 року.

А СУТЬ СПРАВИ ОСЬ У ЧОМУ: 12 квітня 2018 року спеціалістами відділу благоустрою був складений протокол про адміністративне порушення на гр. К., який викидав сміття в контейнерний бак без належним чином укладеного договору, чим порушив п. 16 додатку 1 Правил благоустрою міста. Ізюма. У зв’язку з цим 4 травня на гр. К. адміністративною комісією при виконавчому комітеті Ізюмської міської ради було накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 1360,00 грн.

Даний громадяни тлумачив дані дії як неправомірні по відношенню до нього і звернувся до ізюмської феміди.

Суд розглянув дану справу 9 серпня цього року і виніс рішення: залишити без задоволення позов гр. К., оскільки він не надав достатніх та переконливих доказів стосовно факту укладання договору про надання послуг з вивезення побутових відходів, у тому числі договору про надання послуг з вивезення великогабаритних або ремонтних відходів. Позивачем також не були доведені факти порушення порядку притягнення його до адміністративної відповідальності.

Тож аби уникнути неприємностей, закликаємо вас, шановні громадяни, юридичні особи та підприємці, не зволікати та укладати договори про надання послуг на вивезення побутових відходів та сміття з КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ІЗЮМА» (вул. Соборна,42).

Звертаємося з проханням й до водіїв, що залишають свої автівки на міських газонах та тротуарах: ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ ТА ПОРЯДКУ ПРИ ПАРКУВАННІ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ аби згодом не сплачувати великих штрафів! До того ж, через вашу поведінку у «залізному полоні» опиняються не лише проїжджі частини вулиць і пішохідні доріжки, але й прибудинкові території, дитячі майданчики, зелені острівці відпочинку.

ПАМ’ЯТАЙТЕ: кожен має починати з себе та давати приклад іншим, лише тоді наше рідне місто буде впорядкованим та красивим.

НАГАДУЄМО: у разі виявлення фактів порушення правил благоустрою території міста Ізюма звертайтесь до відділу контролю благоустрою міста апарату виконавчого комітету Ізюмської міської ради за телефоном: (05743) 2-14-92.

ЗРОБІМО РАЗОМ ІЗЮМ ЧИСТИМ ТА ЗАТИШНИМ!