Офіційний сайт міста Ізюм

185 переглядiв

Ніч музеїв

 

       IMG_5917

       Міжнародний день музеїв відзначається в багатьох країнах світу. Музеї готують нові експозиції, виставки, тематичні екскурсії, лекції, інтерактивні заходи, майстер-класи. В цей день двері музеїв відкриті для всіх бажаючих безкоштовно. В рамках святкування Міжнародного дня музеїв в багатьох країнах світу проходить міжнародна акція «Ніч музеїв», основна мета якої показати потенціал сучасних музеїв та якомога більше молоді долучити до надбань історико-культурної спадщини.

       В цьому році Ізюмський краєзнавчий музей імені М.В. Сібільова також долучився до  участі у цій акції. 19 травня музей працював до 21 години, в кожному залі в різний час проходили різноманітні заходи, які не залишили байдужими відвідувачів.

       Ізюмчани та гості міста мали можливість ознайомитися з роботами майстрів народного декоративно-ужиткового мистецтва, послухати чарівні казки Ізюмщини, прийняти участь у відкритті нової виставки «Юні таланти Ізюмщини», пізнати таємниці старих будинків Ізюма, долучитися до унікальної історії перлини колекції Ізюмського музею Напрестольного Євангеліє, прийняти участь в інтерактивному заході «Барви історії рідного міста: старий Ізюм у твоїй уяві» та майстер-класі з виготовлення ляльки у техніці «скульптурний текстиль»,  послухати історичні спогади, музику поколінь та побувати у старому кінозалі.

 

Управління культури Ізюмської міської ради