142 переглядiв

Новорічна ніч 2020 року  з довгоочікуваним снігом та під запальний концерт

DSC00472

Новорічна ніч – найдовгоочікуваніша в році. З першими хвилинами нового року по всьому світу в небо злітають тисячі вогників, утворюючи неймовірні картини. Салюти, фестивалі, вечірки, концерти і гуляння завжди об’єднують людей. Адже це  чудове свято – прекрасний привід після передноворічних клопотів нарешті зустрітись з близькими та друзями, побути разом у теплому родинному колі за щедрим столом, обмінятися подарунками та щирими побажаннями.  Не тільки дорослі, а й діти чекають дива і здійснення найзаповітніших мрій.

В Ізюмі вже стало доброю традицією зустрічатись разом у новорічну ніч на центральній площі біля головної ялинки, аби відчути єдність, перейнятись святковим духом новорічної казки. Святкування розпочалось о першій ночі і тривало трохи більше двох годин.

Для ізюмчан  виступали артисти, які приїхали із Західної України, з міста Рівне. Це український співак САШКО НЕВЖЕ  та гурт чарівних дівчат “ТОШОНАДО”. Під їх запальні пісні жителі та гості міста веселились та танцювали.

Слід зазначити, в цю новорічну ніч зібралася найбільша кількість городян за останні роки. Феєрверки  в центрі міста лунали до ранку. Не забарилось і маленьке диво – саме на початку святкового концерту пішов сніг, нехай на ранок він і розтанув, але подарував у цю ніч дійсно казкову атмосферу і надію на здійснення наших мрій та бажань.