Офіційний сайт міста Ізюм

254 переглядiв

Новорічне привітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка

01

Дорогі ізюмчани!

Від усього серця вітаю вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

Для кожного з нас рік, що минає, був непростим та водночас багатим на пам’ятні події. Він був сповнений напруженої праці та нових звершень. Тому озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2018-ий рік ми прожили достойно. Завдяки спільним зусиллям, підтримці з боку державної та обласної влади зроблено чимало гарних справ. Це ремонти шкіл та садочків, лікарні, доріг, пішохідного мосту, центральної площі. Але це лише частина величезної роботи по розбудові Ізюма. Попереду ще багато справ чекає на нас. В першу чергу це будівництво довгоочікуваного басейну, реконструкція центрального парку, продовження ремонту закладів освіти, культури та подальше відновлення нашого рідного міста. Маю надію, що любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його кращим буде й надалі головним пріоритетом на майбутнє.
Щиро дякую вам за підтримку, розуміння і плідну роботу кожного з вас.
Тож давайте сміливо відкриємо першу сторінку календаря 2019-го року й побажаємо один одному миру, злагоди, терпіння, добра та благополуччя. Нехай Різдвяна зірка запалить у серцях кожного з нас вогник надії, віри та любові!
Від усієї душі зичу вам, шановні земляки, щоб за щедрим святковим столом зібралася вся родина, а один з тостів був за нашу неньку Україну і за наше квітуче рідне місто!
Бажаю, щоб були здорові ваші батьки, а у вашому домі завжди лунав щасливий дитячий сміх. Нехай оминуть вас негаразди, труднощі й невдачі. Хай справдяться усі ваші бажання та мрії. Щасливого всім Нового року та веселого Різдва Христового!

Валерій Марченко,
Ізюмський міський голова.